Gbesin 7 Günlük Doğurganlık Destekleyici Ürün
Gbesin 7 Günlük Doğurganlık Destekleyici Ürün
G-besin 5 Günlük
G-besin 5 Günlük
G-besin 5 Günlük
G-besin 5 Günlük

G-besin 5 Günlük

Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

1 Kutu G-besin, 15 Adet G-besin bloğu içermektedir.
1 adedi 37kcal'dır. Önerilen tüketim günde 3 adettir.
Her gün düzenli olarak tüketilmesi önerilir.

Çığ Brezilya Fındığı, Kuinoa (Quinoa), Arı Sütü %0.5 (Royal Jelly),
Toz Tarçın, Çiğ Kiya (Chia), Maca Kökü Tozu, Kuru Turna Yemişi (Cranberry), Bal, Keten Tohumu, Çiğ Kabak Çekirdeği, Kuru Yaban Mersini (Blueberry), Kırmızı Mercimek, Çiğ Yer FıstığıSusam, Beyaz Nohut, Çiğ Badem Tozu, Çiğ Ceviz İçi Tozu, Kuru Havuç Unu, Çiğ Ayçiçeği çekirdeği (Tohum).
Domuz yağı ve katkıları içermez.
Doğal olarak şeker içerir.

Yetişkinler için tasarlanmıştır.

 

 

:

Gebe kalma olasılığını %85’e kadar artırdığı ispatlanan Harvard Üreme Diyeti doğrultusunda geliştirildi. Sertifikalı içeriklerle, Divan Taşdelen Fabrikası’nda üretiliyor. 

Gebe kalma olasılığını desteklemek, sağlıklı gebelik için gerekli fizyolojik zemini hazırlamak ve bebeğinin sağlığına ilk hücreden itibaren katkıda bulunmak için tasarlandı.

Annelik gücünü doğadan alır, sana akıtır. Doğurganlık dolu besin değerlerini, toprak ananın insanlığa hediyeleri olan süper besinlerden alır.   

Hangi değeri hangi besinden ne miktarda alman gerektiğini hesaplamadan; süper besinleri arayıp satın alma zorluğu yaşamadan, kolaylıkla doğurgan beslenmen için tasarlandı.  

Sadece doğal bileşenlerden oluşur. Hiçbir koruyucu, kimyasal ve katkı maddesi içermez. Tazeliğini ve iyiliğini, 12 ay boyunca, özel sarı ambalajı sayesinde korur!  

İhtiyacın olan besin değerlerini zengin, dengeli ve doyurucu içerikle sunar. Pratik ve lezzetli formuyla annelik şansını beslemenin en keyifli yoludur.