Hakkımızda

Ne Yapıyoruz?

Hayat kadından doğar.

Kadın iyiyle beslendiğinde; hayat, sevgiyle, şefkatle ve bilgece büyür.

Annebar’ı, 2018’de, kadınların, hayatın annelerinin bedenlerini ve yaşam kalitelerini destekleyen, akıllı gıdalar geliştirmek amacıyla kurduk.

G-besin, aylar süren, sancılı ama heyecanlı bir sürecin sonunda sağlıkla doğan ilk bebeğimiz...

G-besin, kadın doğum doktoru ve diyetisyenlerden oluşan medikal bir ekibin danışmanlığında ve başta Harvard Üniversitesi olmak üzere saygın akademik kurumların bilimsel araştırmaları doğrultusunda geliştirildi. Koç Holding Divan Grubu Taşdelen Üretim Fabrikası iş birliğiyle hayata geçirilen G-besin; geliştirilme amacı, içerik tasarımı (Arı sütü ve Brezilya fındığı dahil 19 bileşen) ve hiçbir kimyasal/takviye içermeyen doğal besin blokları formatındaki pratik paketlerde sunumuyla Türkiye’de bir ilk.

O, hepimizin bebeği…

Türkiye’nin sağlıklı ve mutlu geleceğine katkıda bulunması için hayata getirdiğimiz ilk göz ağrımız…

Neye İnanıyoruz?

Hayatı ve ruhu beslemenin yolu bedenden geçer. Kendinizi neyle beslerseniz enerjinizi ondan üretirsiniz… Amacına odaklanmış doğru enerjinin ulaşamayacağı hedef, gerçekleştiremeyeceği arzu yoktur.

Biz, Annebar olarak, bilimsel araştırmaların ışığında, belirli sağlık ve yaşam amaçları doğrultusunda beslenmenin mucizevi olabileceğine inanıyoruz.

Neyin Sözünü Veriyoruz?

Hayat, enerjisini kadından alır. Ondan doğar, onunla beslenir, onunla büyür…

Biz Annebar olarak, kadınların iyiyle beslenmeleri, sağlık ve yaşam kalitelerini desteklemeleri için farklı ihtiyaçlara yönelik yeni ve yenilikçi ürünler geliştirmeye devam edeceğimize,

Ürünlerimizin içeriğinde daima iyilikten ve doğallıktan başka bir şeyin olmayacağına,

Her durumda sağlığınızın kazanacağına,

Daha iyi ve sağlıklı bir geleceği, birlikte dünyaya getirmeye söz veriyoruz.